Rok 2018 zaczęliśmy 300-osobową konferencją sprzedaży dla branży rolniczej w Warszawie i nominacją do nagrody MP Power Award, a poźniej napięcie rosło.

Zabraliśmy grupę na Ibizę, którą poznawaliśmy oczami DJ’a uczestnicząc w party na ponad 5000 osób. Byliśmy na finałach tenisa Australian Open i Mistrzostwach Świata w Moskwie. Wróciliśmy po latach do Uzbekistanu, który niegdyś otwieraliśmy dla polskich Klientów incentive - wówczas turystyka w Uzbekistanie dopiero raczkowała i rowery dla grupy pożyczaliśmy na lokalnym targu i w sklepach (każdy był inny i musiał wrócić w stanie nienaruszonym). Teraz Uzbekistan otwiera drzwi i zniósł właśnie wizy dla Polaków.

Wydarzeniem roku stał się największy projekt i wyjazd incentive w naszej historii, którego szczegóły muszą pozostać poufne. Możemy jedynie powiedzieć, że z dwóch miast Polski wyleciały dwa 189-osobowe samoloty z jego uczestnikami. Nowym kierunkiem incentive była Korea Południowa, w której gości zachwyciły zabytki, światowej sławy kosmetyki i owoce morza jedzone tuż po złowieniu na targu, a hitem roku w wyjazdach motywacyjnych – Japonia. W 2019 roku powrócimy do niej już na wiosnę.

Noworocznie witamy i zapraszamy na szlak podróży incentive!

Powrót